crosssearch

Vily Avala

Černá Hora, Budva

VILA AVALA nově, stylově rekonstruovaný hotel Avala spolu s jeho vilami je situován pouhých 100 m od monumentálních hradeb historické Budvy a disponuje exkluzivní polohou blízko architektonických skvostů starobylého města a nádherné pláže Mogren, kterou výhradně využívají...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

VILA AVALA
nově, stylově rekonstruovaný hotel Avala spolu s jeho vilami je situován pouhých 100 m od monumentálních hradeb historické Budvy a disponuje exkluzivní polohou blízko architektonických skvostů starobylého města a nádherné pláže Mogren, kterou výhradně využívají klienti hotelu Avala.

VYBAVENOST:
centrální recepce, rent a car, restaurace, kavárna, koktejl bar, vnitřní a venkovní bazén přímo nad pláží, bar u bazénu, salón krásy, obchod se suvenýry, galerie umění, wellness centrum (lázeňské procedury, sauna, turecké lázně, parní lázeň, masáže), kongresový sál, non-stop hotelový servis, bezplatný vstup na hotelovou pláž Mogren, plážový bar, parkovací plocha, garáže.

UBYTOVÁNÍ:
prostorné a komfortní vily jsou se dvěma nebo čtyřmi lůžky. Jedná se o dva pokoje na patře s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha/vana), fén, telefon, LCD SAT-TV, minibar, prostorná terasa s posezením, sejf, klimatizace.

STRAVOVÁNÍ:
snídaně formou švédských stolů. Možnost dokoupení oběda či večeře.

PLÁŽ:
přímo před hotelem oblázkově-písčitá, další překrásná hotelová pláž Mogren s bezplatným vstupem. Na pláž Mogren se dostanete po cestičce vytesané ve skále, lehátka, slunečníky za poplatek.

SPORT A ZÁBAVA:
venkovní a vnitřní bazén, zábavné večery s hudbou a tancem. V centru Budvy můžete navštěvovat nespočet kulturních a zábavních akcí, vodní sporty na pláži.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000