crosssearch

Velmi krásná vila se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí příjemné prostředí a má vše potřebné v blízkém okolí, restaurace, pekárna, market. Z vilky můžete podnikat procházky na pláže, pobřežní promenádu i do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

velmi krásná vila se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí příjemné prostředí a má vše potřebné v blízkém okolí, restaurace, pekárna, market. Z vilky můžete podnikat procházky na pláže, pobřežní promenádu i do starého historického centra Budvy s jedinečnou atmosférou.

Sport a zábava

poblíž se nachází promenády a samotné centrum Budvy, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací diskoték, sportovních a kulturních aktivit.

Pláž

písčitě-oblázková pláž je vzdálená 450m od vily (Slovenska Plaža) V širším okolí leží další zajímavé pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (pláž Havai na ostrově Sv.Nikola, Mogren, Jaz, Bečiči, Sveti Stefan, Kamenovo).

Ubytování

klimatizované jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení, TV, lednička, balkon.

Stravování

snídaně a večeře výběr ze tří menu, možnost dokoupení obědů.

Vybavenost

recepce, restaurace, krásný bazén s vířivkou a nočním osvětlením, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma). Wifi připojení po celé vile (zdarma).

Náš názor

vila s krásným bazénem příjemnou atmosférou v klidnější části Budvy.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000