crosssearch

Vila Bojana

Černá Hora, Budva

Vila se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža a historického centra Budvy ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí příjemné prostředí a má vše potřebné v blízkém okolí - restaurace, pekárna, market. Z vily můžete podnikat procházky na pláže, pobřežní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

vila se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža a historického centra Budvy ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí příjemné prostředí a má vše potřebné v blízkém okolí - restaurace, pekárna, market. Z vily můžete podnikat procházky na pláže, pobřežní promenádu i do starého historického centra Budvy s jedinečnou atmosférou.

Sport a zábava:

poblíž se nachází promenáda a samotné centrum Budvy, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací, diskoték, sportovních a kulturních aktivit.

Pláž:

písečně - oblázková pláž je vzdálená 350 m od vily. V širším okolí leží další zajímavé pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (pláž Hawaii na ostrově Sv. Nikola, Mogren, Jaz, Bečiči, Sveti Stefan, Kamenovo).

Ubytování:

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení, TV, lednička.

Stravování:

SNÍDANÉ - formou švédských stolů.

Vybavenost:

venkovní bazén, WiFi připojení (zdarma), parking (zdarma).

Náš názor:

vila s příjemnou atmosférou v klidnější části Budvy. Klientům doporučujeme procházky po krásné Budvě a využití výletů za krásami Černé Hory.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000