crosssearch

Slovenska Plaža

Černá Hora, Budva

Oblíbené prázdninové středisko Slovenska Plažaje přímo u oblázkovo-písčité pláže, asi 500 m od historického centra města Budva. Jedná se o starší rozlehlý komplex jednoduššího hotelového a apartmánového ubytování postavený ve stylu středomořského městečka s množstvím uliček a...

Konečná cena za osobu od: 15 169 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblíbené prázdninové středisko Slovenska Plaža je přímo u oblázkovo-písčité pláže, asi 500 m od historického centra města Budva. Jedná se o starší rozlehlý komplex jednoduššího hotelového a apartmánového ubytování postavený ve stylu středomořského městečka s množstvím uliček a rozsáhlou zelení. Komplex se skládá z 11 hotelových pavilónů s pokoji a 222 apartmánů, propojených mnoha uličkami, které ústí v jednu hlavní ulici, tzv. Korzo.

Ubytování

Nabízíme hotelové pokoje typu 2+1 (s možností jedné přistýlky, bez kuchyňky) s balkonem nebo bez balkónu (cenově odlišeno), a dva typy jednoduše vybavených apartmánů - apartmány 2+0 a 3+0, které se skládají z obývacího pokoje se dvěma nebo třemi lůžky, kuchyňského koutu s lednicí a sociálního zařízení. Apartmány 4+0 se skládají z ložnice s francouzským lůžkem, obývací místnosti se dvěma lůžky a možností přistýlky, kuchyňského koutu s lednicí a sociálního zařízení.

Strava

Polopenze formou jednoduchého bufetu (při ubytování v hotelu); bez stravování s možností dokoupení polopenze (při ubytování v apartmánech). V areálu se nachází národní hotelová a přímořská restaurace, pizzerie, fast food, vinotéka a snack bar.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 28 termínů

Celkem 28 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000