crosssearch

Slobodan

Černá Hora, Budva

Poloha: Komfortní a nově rekonstruovaná vila s apartmány se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, kde převládá klid a příjemná atmosféra. Z vily můžete podniknout každodenní procházky do staré historické Budvy s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
Komfortní a nově rekonstruovaná vila s apartmány se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, kde převládá klid a příjemná atmosféra. Z vily můžete podniknout každodenní procházky do staré historické Budvy s jedinečnou atmosférou.

Vybavenost:
Kamenná vila s prostornými terasami, vlastní parkoviště, možnost využívání bazénu u vedlejší vily.

Ubytovaní:
Apartmány pro 2-4 osoby: klimatizované, vkusně vybavené, všechny apartmány mají TV, kompletně vybavenou kuchyň s el. vařičem a nádobím, ledničku, sociální zařízení (WC, sprchovací kout). Apartmány se skládají z obývací části s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby (doporučujeme pro 2 děti či 1 dospělou osobu) a ložnice s manželskou postelí.

Stravování:
Vlastní, možnost dokoupení snídaně za příznivou cenu (840,- Kč/ os./ týden). Stravování je zajištěno v restauraci sousední vily Drago.

Pláž:
Vzdálená cca 350 m, písčito-oblázková (Slovenska Plaža), případně lze docházet také na pláž Mogren, která je za poplatek (vstup i lehátka).

Sport a zábava:
Poblíž vily se nachází promenády a samotné centrum Budvy, které nabízí široké možnosti využití zábavných programů, koncertů, diskoték, sportovních a zábavných aktivit apod

Náš názor:
Vila nabízí příjemné a soukromé ubytování. Doporučujeme široké klientele

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000