crosssearch

Regina - Elena

Černá Hora, Budva

Hotel s příjemnou atmosférou v klidnější části Budvy. Klientům doporučujeme rozmanité procházky po krásné Budvě a možností výletů za krásami Černé Hory.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotel se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí příjemné prostředí a ostatní služby v blízkém okolí - restaurace, pekárna, market. Z hotelu můžete podnikat procházky na pláže, pobřežní promenádu i do starého historického centra Budvy s jedinečnou atmosférou.

Sport a zábava

poblíž se nachází promenády a samotné centrum Budvy, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací, diskoték, sportovních a kulturních aktivit.Klienti z hotelu Regina-Elena se mohou zúčastnit animačního programů, který organizuje tým CK KOVOTOUR PLUS v krásné zahradě blízkého hotelu Park Club v Budvě.

Pláž

oblázkovo - písčitá pláž je vzdálená 250m od hotelu (Slovenska plaža). V širším okolí leží další oblíbené pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (pláž Havai na ostrově Sv. Nikola, Mogren, Jaz, Bečiči, Sveti Stefan, Kamenovo).

Ubytování

klimatizované prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, TV, lednička.

Stravování

LIGHT ALL INCLUSIVE snídaně formou švédských stolů, oběd výběr ze 3 menu a večeře formou švédských stolů. Ke snídani káva, čaj, mléko, k obědu alkoholický nápoj (pivo) a k večeři alkoholický nápoj (pivo).

Vybavenost

recepce, restaurace, Wifi připojení (zdarma), výtah, venkovní bazén na střeše hotelu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000