crosssearch

Apartmány Plima mají výhodnou polohu asi 400 m od pláže i od historické části města Budva. Toto ubytování vám zajistí pohodlné zázemí pro váš pobyt v Černé Hoře. Budva žije ve dne i v noci, naleznete zde spoustu obchůdků, restaurací, barů, pořádají se zde koncerty.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmány Plima mají výhodnou polohu asi 400 m od pláže i od historické části města Budva. Toto ubytování vám zajistí pohodlné zázemí pro váš pobyt v Černé Hoře. Budva žije ve dne i v noci, naleznete zde spoustu obchůdků, restaurací, barů, pořádají se zde koncerty. Nechybí ani bohaté možnosti na sport či na výlety ať už za historií, bujnou krásou černohorské přírody či poznávání krásných pláží v okolí.

Vybavení

Klimatizované apartmány s TV/SAT, Wi-Fi internet, parkovací místo pro každý apartmán. V přízemí domu se nachází obchod s potravinami.

Ubytování

Apartmány Plima nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v apartmánech typu BILO a TRILO pro 2 až 5 osob. Apartmány jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, TV/SAT, klimatizací, Wi-Fi internetem a balkonem nebo terasou orientovanou směrem na moře. Součástí služeb je každodenní úklid, výměna ručníků každý druhý den a výměna ložního prádla každý pátý den. Bližší popis každého typu ubytování naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní, s možností využití nabídky místních restaurací. Obchod s potravinami naleznete přímo v apartmánovém domě (v přízemí).

Sport

Bohaté sportovní možnosti - vodní lyžování, paragliding, bungee jumping či plážové sporty. Nepřeberné množství restaurací, barů a obchodů, bohatý noční život, výlety lodí.

Tipy na výlety

Dubrovník: patří mezi nejcennější památky v jihovýchodní Evropě. Dubrovník byl již v r. 1979 zařazený na seznam celosvětového kulturního dědictví organizace UNESCO. Skadarské jezero: národní park, největší sladkovodní plocha na Balkánu, ráj ornitologů, možnost výletů lodí. Kotor: přístavní město, kterého starobylá část je zapsaná na seznamu UNESCO.

Pláž

Oblázková: asi 400 m od apartmánů pláž Slovenska plaža. Další krásné pláže v okolí - písečné pláže na ostrově Sveti Nikola (možnost využít lodní taxi), proslulé pláže Jaz (oblázková, hlouběji v moři písečná) či Mogren (písečná).

jednotka1A

Obsazenost 2-4 osoby, asi 40 m2, ložnice s francouzským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, soc. zařízení, klimatizace, Wi-Fi internet, TV/SAT, balkon nebo terasa orientovaná směrem na moře. Apartmány se nacházejí v prvním patře.

jednotka2A

Obsazenost 2-4 osoby, asi 40 m2, ložnice s francouzským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, soc. zařízení, klimatizace, Wi-Fi internet, TV/SAT, balkon nebo terasa orientovaná směrem na moře. Apartmány se nacházejí ve druhém patře.

jednotka3A

Obsazenost 3-5 osob, ložnice s dvoulůžkem, ložnice s dvoulůžkem a samostatným lůžkem, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, klimatizace, Wi-Fi internet, TV/SAT, balkon orientovaný směrem na moře. Apartmán se nachází ve třetím patře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000