crosssearch

Perović

Černá Hora, Budva

Poloha: komfortní vila s kvalitním renomé se nachází ve vilové čtvrti, v blízkosti turistického střediska Slovenska Plaža. Okolí vily je poklidné a relaxační. Můžete zde také podnikat každodenní procházky do nedaleké historické Budvy plné architektonických a kulturních...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: komfortní vila s kvalitním renomé se nachází ve vilové čtvrti, v blízkosti turistického střediska Slovenska Plaža. Okolí vily je poklidné a relaxační. Můžete zde také podnikat každodenní procházky do nedaleké historické Budvy plné architektonických a kulturních skvostů.

Vybavenost: recepce, terasa, restaurace, aperitiv bar, vlastní parkoviště. Čeká na Vás také milá a přívětivá Jovanka - správcová vily.

Ubytování: klimatizované apartmány pro 3, 4, 5 či 6 osob, luxusně vybavené s telefonem, TV, minibarem. Všechny apartmány mají kompletně vybavenou kuchyň s el. vařičem a nádobím, ledničku a myčku. Pro děti do 6 let je možné umístit 1 přistýlku zdarma. Možnost využití trezoru na recepci.

Apartmán pro 3 osoby: ložnice se 2 pevnými lůžky a 1 přistýlkou, kuchyň, sociální zařízení, balkon.

Apartmán pro 4 osoby: 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň, sociální zařízení, balkon.

Apartmán pro 5 osob: ložnice se 2 lůžky, ložnice se 2 lůžky a 1 přistýlkou, kuchyň, sociální zařízení, balkon.

Apartmán pro 6 osob: 3 ložnice se 2 lůžky, kuchyň, sociální zařízení, velká terasa.

Stravování: Vlastní, možnost dokoupení snídaně, nebo polopenze.

Sport a zábava: poblíž vily se nachází promenády a samotné centrum Budvy, kde se naskýtá nepřeberná možnost využití zábavných programů, koncertů, diskoték, sportovních a zábavních aktivit apod.

Pláž: písčitě-oblázková pláž, vzdálená cca 350 m od vily, možnost pronájmu lehátek a slunečníků na pláži, docházet můžete také na pláž Mogren, která je však za poplatek.

Náš názor: vila je vybavená veškerým komfortem, vyhoví i náročnější klientele.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000