crosssearch

Komfortní hotel Olga se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža ve vilové čtvrti Budvy, kde převládá klid a příjemná atmosféra. Můžete podnikat každodenní procházky na pláže, pobřežní promenádu i do staré historické Budvy s jedinečnou atmosférou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

komfortní hotel Olga se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža ve vilové čtvrti Budvy, kde převládá klid a příjemná atmosféra. Můžete podnikat každodenní procházky na pláže, pobřežní promenádu i do staré historické Budvy s jedinečnou atmosférou.

Pláž:

vzdálená 350 m, písečně-oblázková pláž - Slovenska Plaža, docházet lze také na pláž Mogren, která je za poplatek (vstup i lehátka). V širším okolí jsou další nádherné pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (Bečiči, Jaz, Sveti Stefan, ostrov Sv. Nikola pláž Hawaii).

Ubytování:

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s balkonem nebo terasou, vlastní soc. zařízení, TV, lednička.

Stravování:

VLASTNÍ. Snídaně, obědy a večeře za příplatek (v sousedním hotelu Kangaroo).

Vybavenost:

hotel je vystavěn v tradičním kamenném mediteránském stylu. Možnost připojení WiFi, vlastní parkoviště (zdarma).

Náš názor:

hotel s příjemnou atmosférou v klidnější části Budvy. Klientům doporučujeme procházky po krásné promenádě až do historické Budvy a využití výletů za krásami Černé Hory.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000