crosssearch

Komplex Slovenská Plaža

Černá Hora, Budva (zobrazit na mapě) mapa

Poloha: komplex Slovenska Plaža a hotel Aleksandr se nachází asi 500 m jižně od starého města Budva, kam se dostanete krásnou promenádou podél moře. Patří mezi oblíbené středisko postavené ve stylu španělského městečka. Vybavenost: recepce, několik restaurací, aperitiv...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

komplex Slovenska Plaža a hotel Aleksandr se nachází asi 500 m jižně od starého města Budva, kam se dostanete krásnou promenádou podél moře. Patří mezi oblíbené středisko postavené ve stylu španělského městečka.

Vybavenost:

recepce, několik restaurací, aperitiv bar, kavárna, pizzerie, vinotéka, ambulance, kadeřnický salón, obchody, butiky, taneční terasa s každodenní zábavou, sejf.

Ubytování - hotely:

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelnou, WC, většina pokojů disponuje balkonem, francouzským balkónem nebo terasou.

Ubytování - apartmány:

dvoulůžkový - 1 dvoulůžková ložnice, vybavený kuch. kout, sprcha, WC, telefon, balkon, třílůžkový - 1 dvoulůžková ložnice, jedno lůžko v obývací části, vybavený kuch. kout, sprcha, WC, telefon, balkon, čtyřlůžkový - 2 dvoulůžkové ložnice, vybavený kuch. kout, sprcha, WC, telefon, balkon, pětilůžkový - 2 dvoulůžkové ložnice, jedno lůžko v obývací části, vybavený kuch. kout, sprcha, WC, telefon, balkon.

Stravování - pokoje:

polopenze, snídaně a večeře formou švédských stolů. Stravování se uskutečňuje v centrální restauraci. V hotelu Aleksandr je také možné stravování ALL INCLUSIVE.

Stravování - apartmány:

polopenze, snídaně a večeře formou švédských stolů. Stravování se uskutečňuje v centrální restauraci.

Sport a zábava:

dva venkovní bazény s mořskou vodou, dětské hřiště, tobogán na pláži, stolní tenis, tenisové kurty, možnost zapůjčení vodních lyží, na terase u pláže taneční večery a diskotéky.

Náš názor:

kompletně vybavené středisko, vhodné pro širokou veřejnost, ale i pro sportovce a vyznavače aktivně prožité dovolené i dětské dovolené.

Základní stravování:

polopenze

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000