crosssearch

Hotel Park

Černá Hora, Budva

Hotel Park se nalézá na samotném začátku Budvanské pláže uprostřed zeleného parku bujné subtropické vegetace. Alej palem Vás přivede až k jednotlivým obchůdkům, restauracím, barům a diskotékám na Budvanské promenádě. Hotel je po renovaci a svou polohou je již několik let...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel Park se nalézá na samotném začátku Budvanské pláže uprostřed zeleného parku bujné subtropické vegetace. Alej palem Vás přivede až k jednotlivým obchůdkům, restauracím, barům a diskotékám na Budvanské promenádě. Hotel je po renovaci a svou polohou je již několik let atraktivním místem pro mnoho hostů.

Vybavenost:

Recepce, 2 restaurace s terasou, aperitiv bar, TV místnost, květná zahrada a parkovací plocha u hotelu.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, balkonem.

Stravování:

Formou polopenze, snídaně švédský stůl, večeře výběr z menu.

Pláž:

Oblázkově-písčitá pláž je od hotelu vzdálena jen pouhých 40 m! Možnost lehátek a slunečníků za poplatek, sprchy na pláži.

Sport a zábava:

Poblíž hotelu existuje spousta možností zábavy a sportu! Nepřeberné množství vodních sportů na pláži, skluzavky, tobogány, vodní skútry, vodní lyžování, kolotoče, herny, internet kavárny, plážové bary, obchůdky, butiky apod.

Poloha - vily Park:

Vily se nacházejí cca 300 m od hotelu Park ve zvýšeném parkovém terénu. Jednotlivé vily jsou spojeny chodníčkem a schůdky. Každá vila je složená z několika apartmánů.

Vybavenost - vily Park:

Hosté ubytovaní ve vilách mohou využívat všechny služby hotelu Park - recepce, 2 restaurace s terasou, aperitiv bar, TV místnost, květná zahrada a parkovací plocha u hotelu.

Ubytování - vily Park:

Apartmány jsou plně vybaveny spolu se sociálním zařízením, vybavenou kuchyňkou a ledničkou. Apartmán disponuje terasou.

Stravování - Vily Park:

Formou polopenze, snídaně švédský stůl, večeře výběr z menu.

Pláž - vily Park:

Oblázkově-písčitá pláž je od vil vzdálena 350 m (u hotelu Park). Možnost lehátek a slunečníků za poplatek, sprchy na pláži. Lze využít všechny výhody hotelu Park.

Sport a zábava - vily Park:

Poblíž - přímo u promenády existuje spousta možností zábavy a sportu! Nepřeberné množství vodních sportů na pláži, skluzavky, tobogány, vodní skútry, vodní lyžování, kolotoče, herny, internet kavárny, plážové bary, obchůdky, butiky apod.

Základní stravování:

polopenze

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000