crosssearch

Hotel a vily Avala

Černá Hora, Budva

Poloha: hotelový resort Avala je situován pouhých 100 m od monumentálních hradeb historické Budvy a disponuje exkluzivní polohou blízko architektonických skvostů starobylého města a nádherné pláže Mogren. Sport a zábava: venkovní a vnitřní bazén, zábavné večery s hudbou a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

hotelový resort Avala je situován pouhých 100 m od monumentálních hradeb historické Budvy a disponuje exkluzivní polohou blízko architektonických skvostů starobylého města a nádherné pláže Mogren.

Sport a zábava:

venkovní a vnitřní bazén, zábavné večery s hudbou a tancem. V centru Budvy můžete navštěvovat nespočet kulturních a zábavních akcí, vodní sporty na pláži.

Pláž:

přímo před hotelem je překrásná písečně-oblázková hotelová pláž Mogren s bezplatným vstupem. Na pláž Mogren se dostanete po cestičce vytesané ve skále. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování:

HOTEL: dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s balkonem s posezením, vlastní soc. zařízení, trezor (zdarma), klimatizace, fén, SAT TV, přípojka na internet, minibar. VILA: rodinné pokoje

Stravování:

SNÍDANĚ - formou švédských stolů, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (za příplatek).

Vybavenost:

recepce, půjčovna aut, restaurace, kavárna, koktejl bar, vnitřní a venkovní bazén přímo nad pláží, bar u bazénu, salón krásy, obchod se suvenýry, galerie umění, wellness centrum (lázeňské procedury, sauna, turecké lázně, parní lázeň, masáže), kongresový sál, nonstop hotelový servis, bezplatný vstup na hotelovou pláž Mogren, plážový bar, parkovací plocha, garáže.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000