crosssearch

Komfortní a oblíbená vila s apartmány se nachází v blízkosti turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, kde převládá klid a příjemná atmosféra. Z vily můžete podniknout každodenní procházky do staré historické Budvy s jedinečnou atmosférou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

komfortní a oblíbená vila s apartmány se nachází v blízkosti turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, kde převládá klid a příjemná atmosféra. Z vily můžete podniknout každodenní procházky do staré historické Budvy s jedinečnou atmosférou.

Vybavenost

kamenná vila s prostornými terasami, vlastní parkoviště, příjemní majitelé, kteří si Vás hned zamilují.

Ubytování

apartmány pro 2, 3, 4 či 5 osob: klimatizované, všechny apartmány mají TV, kompletně vybavenou kuchyň s el. vařičem a nádobím, ledničku. Apartmán pro 2 osoby: typu studio, obývací část se 2 lůžky, kuchyňský kout, soc. zařízení, balkon. Apartmán pro 3 osoby: typu studio, obývací část se 3 lůžky, kuchyňský kout, soc. zařízení, balkon. Apartmán pro 4 osoby: obývací část se 2 lůžky, ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout, sociální zařízení, balkon. Apartmán pro 5 osob (4+1): obývací část se 2 lůžky a 1 přistýlkou, ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout, sociální zařízení, balkon.

Stravování

vlastní, možnost dokoupit snídaně i večeře za příznivou cenu.

Sport a zábava

poblíž vily se nachází promenády a samotné centrum Budvy, kde se naskýtá nepřeberná možnost využití zábavných programů, koncertů, diskoték, sportovních aktivit apod.

Pláž

vzdálená cca 350 m, písčitě-oblázková (Slovenska Plaža), případně mohou klienti docházet i na pláž Mogren, která je však za poplatek. Možnost zapůjčení slunečníků a lehátek.

Náš názor

vila byla v minulých letech velmi oblíbená. Ideální pro širokou veřejnost.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000