crosssearch

Poloha: Grand hotel Avala je situován pouhých 200 m od monumentálních hradeb historické Budvy a disponuje exkluzivní polohou blízko architektonických skvostů starobylého města a nádherné pláže Mogren. V roce 2006 zde proběhla rekonstrukce poloviny hotelu spolu s jeho...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Grand hotel Avala je situován pouhých 200 m od monumentálních hradeb historické Budvy a disponuje exkluzivní polohou blízko architektonických skvostů starobylého města a nádherné pláže Mogren. V roce 2006 zde proběhla rekonstrukce poloviny hotelu spolu s jeho vybavením.

Vybavenost:

restaurace, kavárna, koktejl bar, vnitřní a venkovní bazén přímo nad pláží (v ceně), salón krásy, obchod se suvenýry, galerie umění, lázeňské služby, sauna, turecké lázně, kongresový sál, recepce, non-stop servis, bezplatný vstup na hotelovou pláž Mogren, parkovací plocha, garáže.

Ubytování:

Pokoje: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, WC, vana, klimatizace, SAT-TV, minibar. LUX pokoje: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a odděleným WC a místností se sprchovacím koutem, sejf na pokoji (bezplatně), vysoušeč vlasů, plochá LCD TV, přípojka na internet.

Stravování:

snídaně švédský stůl, možnost dokoupení obědu i večeře.

Pláž:

přímo před hotelem oblázkově-písčitá pláž, překrásná hotelová pláž Mogren s bezplatným vstupem, na pláž Mogren se dostanete po cestičce vytesané ve skále (lehátka, slunečníky za poplatek).

Sport a zábava:

venkovní a vnitřní bazén, vodní sporty, zábavné večery s hudbou a tancem. V centru Budvy můžete navštěvovat nespočet kulturních a zábavních akcí.

Náš názor:

pěkný hotel s exkluzivní pozicí a dlouholetým renomé.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000