crosssearch

Apartmány Anin Dvor

Černá Hora, Budva (zobrazit na mapě) mapa

Vila se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža a historického centra Budvy ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí příjemné prostředí a má vše potřebné v blízkém okolí - restaurace, pekárna, market. Z vily můžete podnikat procházky na pláže, pobřežní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Vila se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža a historického centra Budvy ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí příjemné prostředí a má vše potřebné v blízkém okolí - restaurace, pekárna, market. Z vily můžete podnikat procházky na pláže, pobřežní promenádu i do starého historického centra Budvy s jedinečnou atmosférou.

Sport a zábava:

Poblíž se nachází promenáda a samotné centrum Budvy, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací, diskoték, sportovních a kulturních aktivit.

Pláž:

písčitě - oblázková pláž je vzdálená 350m od vily. V širším okolí leží další zajímavé pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (pláž Havai na ostrově Sv. Nikola, Mogren, Jaz, Bečiči, Sveti Stefan, Kamenovo).

Ubytování:

klimatizované dvoulůžkové apartmány s možnosti 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, TV, lednička, minikuchyňka.

Stravování:

Bez stravy

Vybavenost:

Wifi připojení (zdarma), parking (zdarma)

Náš názor:

Vila s příjemnou atmosférou v klidnější části Budvy. Klientům doporučujeme využití procházky po krásné Budvě a možnost využití výletu k navštívení krás Černé Hory.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000