crosssearch

Poloha: nachází se v blízkosti zdravotního střediska Igalo, 250 metrů od pláže, která je známá pro své léčivé bahno. Procházkou po pláži (cca 30 minut) se můžete dostat do starého města Herceg Novi ukrývajícího pevnost a hodinovou věž. Město je bohaté na kulturu a historii,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

nachází se v blízkosti zdravotního střediska Igalo, 250 metrů od pláže, která je známá pro své léčivé bahno. Procházkou po pláži (cca 30 minut) se můžete dostat do starého města Herceg Novi ukrývajícího pevnost a hodinovou věž. Město je bohaté na kulturu a historii, nabízí restaurace i obchody se suvenýry lemující promenádu dlouhou 7 km. Resort nabízí komplexní služby pro aktivní i pro méně pohyblivé osoby nebo klienty se zdravotním postižením (nájezdové rampy na schody, výtah a přizpůsobené vybavení pokoje - pokoje na vyžádání). Vzhledem ke své poloze a vybavení, je hotel ideálním místem pro klienty 50+, kteří si chtějí odpočinout a využít dlouhou promenádu, písečnou pláž s léčivým bahnem a další přednosti této lokality. U hotelu se nachází parkoviště zdarma.

Pláž:

250 m od hotelu se nachází písečná, téměř 1 km dlouhá, pláž s pozvolným vstupem do moře, která je ideální pro koupání a díky mělčinám se vyznačuje příjemnou teplotou vody a léčivým bahnem.

Ubytování:

Apartmány - prostorné klimatizované dvoulůžkové apartmány s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny kuchyní, obývacím pokojem a ložnicí, minibarem, prostornou koupelnou, vlastním soc. zařízením, SAT TV, WiFi zdarma. Každý apartmán má balkon s venkovním posezením.

Stravování:

PLNÁ PENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů, oběd servírovaný výběrem z menu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000