crosssearch

Šumadija

Černá Hora, Bečići

Poloha: hotel se nachází v jednom ze dvou center letoviska Bečići, které se nazývá Rafailovići. Kdysi se zde nacházela stará rybářská osada s bohatou tradicí a historií. Tato oblast leží na okraji Bečičské pláže, kde začíná romantická plážová promenáda, vedoucí až do staré...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

hotel se nachází v jednom ze dvou center letoviska Bečići, které se nazývá Rafailovići. Kdysi se zde nacházela stará rybářská osada s bohatou tradicí a historií. Tato oblast leží na okraji Bečičské pláže, kde začíná romantická plážová promenáda, vedoucí až do staré Budvy, která je vzdálená 3,5 km. V okolí hotelu se nachází spousta místních hospůdek, rybích restaurací a cukráren, které vybízí k posezení.

Vybavenost:

hotelový komplex nabízí využití služeb recepce, aperitiv baru, TV místnosti, společenského sálu, pivnice, pizzerie, cukrárny a krásně zelené květinové zahrady, kde se konají zábavné večery plné živé hudby a tance. Květinovou zahradou se dostanete přímo k pláži.

Ubytování:

hotel disponuje dvoulůžkovými a třílůžkovými pokoji, se sprchou, WC. Větší část hotelu nabízí pohled na moře a okolní hory. Některé pokoje jsou vybaveny klimatizací a TV.

Stravování:

polopenze, snídaně a večeře formou švédských stolů.

Sport a zábava:

kulturní a společenské večery probíhající v okolních restauracích a hotelu. Nedaleko hotelu se nachází plážové bary s možností tance, spousta atrakcí na pláži a nedaleko také možnost vodního lyžování pomocí vleku.

Náš názor:

standardní hotel určený pro širokou veřejnost.

Základní stravování:

polopenze

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000