crosssearch

Garni Hotel Meduza

Černá Hora, Bečići

Hotel se nachází ve známém a vyhledávaném turistickém středisku Rafailoviči ve vilové čtvrti, v přímé blízkosti krásné bečičské písečné pláže, která nabízí příjemné prostředí a má vše potřebné v blízkém okolí - restaurace, pekárna, market. Z hotelu můžete podnikat procházky na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

hotel se nachází ve známém a vyhledávaném turistickém středisku Rafailoviči ve vilové čtvrti, v přímé blízkosti krásné bečičské písečné pláže, která nabízí příjemné prostředí a má vše potřebné v blízkém okolí - restaurace, pekárna, market. Z hotelu můžete podnikat procházky na pláže, pobřežní promenádu i do starého historického centra Budvy s jedinečnou atmosférou.

Sport a zábava:

pod hotelem se nachází promenáda, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací, barů, sportovních a kulturních aktivit, příjemná procházka po promenádě až do samotného centra Budvy.

Pláž:

písečně-oblázková pláž je vzdálená 50 m od hotelu. V širším okolí leží další zajímavé pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (pláž Hawaii na ostrově Sv. Nikola, Kamenovo, Mogren, Jaz, Sveti Stefan).

Ubytování:

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s balkonem nebo terasou, vlastní soc. zařízení, TV, lednička.

Stravování:

SNÍDANĚ - servírované, výběrem ze tří menu. Možnost večeří (za příplatek).

Vybavenost:

recepce, WiFi připojení (zdarma), parking (zdarma).

Náš názor:

hotel s příjemnou atmosférou v klidnější části Rafailoviči. Klientům doporučujeme využití procházky po krásné promenádě až do historické Budvy a využití výletů k navštívení krás Černé Hory.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000