crosssearch

Bella Vista

Černá Hora, Bečići

Moderní a velice pěkný hotel s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází nedaleko pláže, u silnice, ve vzdálenosti cca 3 km od města Budva, které je dostupné v sezóně linkovým turistickým autobusem. Podél pláže vede promenáda s obchůdky a bary.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha
Moderní a velice pěkný hotel s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází nedaleko pláže, u silnice, ve vzdálenosti cca 3 km od města Budva, které je dostupné v sezóně linkovým turistickým autobusem. Podél pláže vede promenáda s obchůdky a bary.

Vybavení hotelu
Nabízíme hotelová studia pro 2-3 osoby, recepce s možností trezoru, kavárna, restaurace a internet (za poplatek). Parkování před hotelem nebo na nedalekém parkovišti zdarma.

Pokoje
Pěkné a moderně zařízené studia pro 2-3 osoby s kuchyňským koutem mají koupelnu se sprchovým koutem, WC, fén, telefon, klimatizaci a balkon nebo terasu. Většina pokojů je orientována na mořskou stranu.

Stravování
Snídaně bufetovým způsobem, možnost dokoupení večeří (výběr z menu).

Sport a zábava
Zdarma menší posilovna, za poplatek sauna a jacuzzi. Vodní sporty na pláži.

Pláž
Hotel nachází cca 90 m od hlavní oblázkovo-písčité bečičské pláže, na pláž se sestupuje po schodech, lehátka a slunečníky za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000