crosssearch

Apartmány Popovič

Černá Hora, Bečići

Apartmány Popovič se nacházejí na Budvanské riviéře ve městě Bečići. Jsou elegantně vybaveny a ideálně se hodí pro rodiny s dětmi nebo pro větší skupinky lidí, jelikož nabízejí spíše větší ubytovací jednotky. Podobně jako v Apartmánech Sofija zde na Vás čekají pohostinní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmány Popovič se nacházejí na Budvanské riviéře ve městě Bečići. Jsou elegantně vybaveny a ideálně se hodí pro rodiny s dětmi nebo pro větší skupinky lidí, jelikož nabízejí spíše větší ubytovací jednotky. Podobně jako v Apartmánech Sofija zde na Vás čekají pohostinní majitelé a jistě zde strávítě příjemnou relaxační dovolenou.

Vybavení

Výhodou těchto apartmánů je, že se nachází jak blízko městského centra, tak i blízko moře a pláže. Je zde možnost zapůjčení automobilu, možnost transferu z- a na letiště, prádelna.

Ubytování

Ve čtyřlůžkových, šestilůžkových a osmilůžkových apartmánech. Všechny pokoje disponují výhledem na moře.

BILO 4:
Čtyřlůžkový apartmán typu BILO: 1 ložnice a obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna,TV, terasa s výhledem na moře.

TRILO 6:
Šestilůžkový apartmán typu TRILO: 2 ložnice, jídelna, kuchyň, klimatizace, obývací pokoj, koupelna, TV, pračka, terasa, výhled na les a moře.

QUADRI 8:
Osmilůžkový apartmán typu QUADRI: 5 pokojů, terasa s výhledem na moře, tři koupelny, 2x klimatizace, malá kuchyňka,TV, barbecue.

Stravování

Vlastní; možnost vaření v kuchyni přímo v apartmánu, či návštevy nedaleké restaurace.

Sport

Apartmány se nacházejí nedaleko pláže, kde je široký výběr vodních sportů.

Tipy

Boka Kotorska: jediný fjord ve Středomoří táhnoucí se v délce 28 km mezi prudce stoupajícími horami. Název dostala podle města Kotor, které leží na jejím břehu. V pobřežních oblastech se nachází množství vesniček a měst, která poskytují kromě kvalitního ubytování také restaurace s kulinářskými specialitami, ale nalezneme zde i památky a zajímavosti. Boka Kotorska se táhne v celkové délce 28 km a v nejužším místě zvaném Verige je vzdálenost břehů pouhých 300 m.

Pláž

Písečná; asi 300 m od apartmánu. Tmavému hrubšímu písku na Budvanské riviéře jsou dokonce přisuzovány léčivé účinky.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000