crosssearch

Villa Perla

Černá Hora, Bar

Villa Perla se nachází na krásném pobřeží Jadranského moře ve Středomoří v oblasti Bar a je postavena v tradičním středozemním architektonickém stylu, zařízena elegantním nábytkem a nabízí úžasný výhled na moře a západ Slunce.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Perla se nachází na krásném pobřeží Jadranského moře ve Středomoří v oblasti Bar a je postavena v tradičním středozemním architektonickém stylu, zařízena elegantním nábytkem a nabízí úžasný výhled na moře a západ Slunce. V pozadí se rozkládají mohutné hory, a také pole, olivové háje či silně vonící borovicové lesy. Zkrátka tato černohorská vila nabízí nádherný a uklidňující útěk z každodenního hektického života. Jistě Vás mile překvapí její moderní současný design a přitom na Vás bude svou rodinnou atmosférou působit jako místo vhodné pro relaxaci.

Vybavení

Terasy u všech pokojů, elegantní vnitřní vybavení, soukromá pláž. Parkování přímo u vily. Obchod je vzdálen asi 100 m, restaurace asi 200 m.

Ubytování

Villa Perla nabízí ubytování ve 2 až 6ti lůžkových pokojích s hezkým nábytkem. Všechny pokoje disponují terasou, TV, klimatizací, kuchyňským koutem (s ledničkou a dvojplotýnkovým vařičem) a koupelnou se sociálním zařízením.

Stravování

vlastní

Sport

Sportovního vyžití je možné využít při návštěvě veřejné pláže Utjeha, která je vzdálena asi jen 5 minut chůze od vily a je dlouhá asi 800 metrů. Můžete zde vyzkoušet vodní lyžování, paragliding, plavbu na lodičkách nebo si zahrát plážový fotbal či volejbal.

Pláž

Oblázková: veřejná pláž Utjeha vzdálená asi 5 min. chůze od apartmánu, Betonové panely: soukromá pláž přímo u vily


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000