crosssearch

Topolica

Černá Hora, Bar

Poloha: hotel Topolica stojí ve stejnojmenné lokalitě na kraji parčíku, v němž si dal postavit své letní sídlo poslední černohorský král Nikola. Kromě králova paláce, který v současnosti slouží jako muzeum, je v parčíku zajímavý železniční exponát - úzkorozchodná lokomotiva s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

hotel Topolica stojí ve stejnojmenné lokalitě na kraji parčíku, v němž si dal postavit své letní sídlo poslední černohorský král Nikola. Kromě králova paláce, který v současnosti slouží jako muzeum, je v parčíku zajímavý železniční exponát - úzkorozchodná lokomotiva s vagóny z počátku 20. století. Příjemný letní večer můžete prožít také v centru města, které je vzdáleno jen 5 minut pěší chůze od hotelu.

Vybavenost:

hlavní hotelová restaurace, stylová jídelna, letní terasa s barem a bazénem. Každý večer živá hudba s tancem na terase u bazénu. Obchod se suvenýry, směnárna.

Ubytování:

v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky, se sprchou a WC, telefonem. Pokoje jsou velmi prostorné, většina má balkon se stolečkem a 2 židlemi.

Stravování:

polopenze - snídaně a večeře švédský stůl.

Sport a zábava:

velké hřiště na fotbal sloužící i pro soustředění profesionálních sportovců, několik menších přípravných hřišť, atletická dráha, hřiště pro volejbal a basketbal, tenisové kurty, hotelový bazén. Doporučujeme výlet do archeologického areálu ve Starém Baru či ,,Fénické" Olivy v osadě Mirovići.

Pláž:

v bezprostřední blízkosti hotelu oblázková. Doporučujeme využívat pláž ležící na pravé straně při východu z hotelu, kde je k dispozici více než 1 km dlouhá oblázková pláž, kolem které se rozprostírá řada restaurací a pizzerií a to za nižší ceny než v Baru

Charakteristika:

je zde velké množství sportovišť, doporučujeme pro soustředění sportovců.

Základní stravování:

polopenze

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000