crosssearch

Hotel Princess

Černá Hora, Bar

Obrázek není k dispozici

Popis: Hotel se nachází v nejkrásnější části měst Bar přímo na promenádě, která vede do centra města. Hotel se nachází 30 m od pláže od které je oddělen pouze touto promenádou. Hotel je obklopen středomořskou vegetací s krásnou zahradou. Sport a zábava: Venkovní a vnitřní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Hotel se nachází v nejkrásnější části měst Bar přímo na promenádě, která vede do centra města. Hotel se nachází 30 m od pláže od které je oddělen pouze touto promenádou. Hotel je obklopen středomořskou vegetací s krásnou zahradou.

Sport a zábava:

Venkovní a vnitřní bazén (plážový servis u bazénu je zdarma). Město Bar nabízí spoustu sportovních hřišť (za poplatek) tenisové kurty, fotbalové, basketbalové hřiště a mnoho jiných.

Pláž:

Hotel má vlastní oblázkovou pláž, na které si můžete odpočinout,

Ubytování:

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností jedné přistýlky, pokoje jsou velmi pohodlné a mají: mini-bar, klimatizace / topení, satelitní TV, trezor, vlastí soc. zařízení každý pokoj má vlastní terasu / balkon s výhledem na park nebo na hory. Zvířata nejsou povolena

Stravování:

Polopenze snídaně a večeře formou švédských stolů

Vybavenost:

Recepce, restaurace, parkoviště, WiFi, vnitřní i vnější bazén, lobby bar, konferenční sál, wellness centum, finská sauna, turecká parní lázeň, hydromasážní vana a vodní masážní lůžko, solárium, 3 kosmetické salony, masáže a léčebné procedury (wellness služby jsou za poplatek)

Náš názor:

Hotel má výbornou polohu v blízkosti centra Bar a zároveň je umístěn přímo na pláži, což umožnuje skloubit relaxační sportovní i nákupní možnosti v letovisku Bar. Hotel má výbornou výchozí polohu na různé výlety v destinaci. Je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000