crosssearch

K oblázkovo - písečné pláži cca 150 m. Velmi centrální poloha, kombinace slunce, pláže, moře a nočního života. Varna cca 18 km, spojení autobusy. Diskotéka "Alarma" přímo v hotelu, diskotéka "Papaya" vedle hotelu. Zastávka autobusu cca 800 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

K oblázkovo - písečné pláži cca 150 m. Velmi centrální poloha - kombinace slunce, pláže, moře a nočního života. Varna cca 18 km, spojení autobusy. Diskotéka "Alarma" přímo v hotelu, diskotéka "Papaya" vedle hotelu. Zastávka autobusu cca 800 m.

Vybavení

Hotel disponuje 155 pokoji, výtahy, přijímací halou s recepcí, trezory k pronajmutí, internetovým koutkem za poplatek (WiFi na recepci a v lobby zdarma), restaurace, bar, minimarket. Ve venkovním areálu se nachází 2 bazény s lehátky a slunečníky zdarma, na pláži za poplatek.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (2A/3A): klimatizace, sprcha, WC a balkon. Možnost rezervace Jednolůžkových pokojů (1A) a Joker pokojů (2S/3S) se stejným vybavením jako 2A/3A.

Zábava

Skvělé bary, restaurace a možnosti pro nakupování v blízkém okolí. Diskotéka přímo v hotelu.

Sport

Vodní sporty na pláži.

Stravování All Inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Snacky od 15:00 hod. do 16:00 hod. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 22:00 hod.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000