crosssearch

Sentido Marea hotel na pobřežní promenádě. Pozdní snídaně. Rozsáhlá wellness zóna. Centrum letoviska Zlaté Písky cca 1 km (kyvadlová doprava od hotelu za poplatek). V blízkosti hotelu řada obchodů, restaurací a barů. Letiště Varna cca 30 km.

Konečná cena za osobu od: 11 058 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sentido Marea

Příjemný hotel Sentido Marea na pobřežní promenádě. Pozdní snídaně. Rozsáhlá wellness zóna.

Poloha

centrum letoviska Zlaté Písky cca 1 km (kyvadlová doprava od hotelu za poplatek). V blízkosti hotelu řada obchodů, restaurací a barů. Letiště Varna cca 30 km.

Pláž

Sentido Marea má vlastní pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře jen přes pobřežní promenádu. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj na pláži zdarma (po hosty s polopenzí jsou za poplatek). Osušky na kauci. Snack bar na pláži.

Vybavení

nově zrekonstruovaný hotel s 250 pokoji. Výtahy, recepce s trezory k pronajmutí, hlavní restaurace s terasou, a-la-carte restaurace (rezervace nutná), bary a obchody. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, terasa na opalování a bar u bazénu. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj u bazénu zdarma. 4 lehátka a 2 slunečníky na rodinný pokoj u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A/B1A/B2A/B3A/E1A/E2A/E3A): cca 30 m2, s klimatizací, kabelovou TV, trezorem (za poplatek), minibarem (pro hosty s polopenzí za poplatek), fénem, sprchou, WC, balkonem. Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B/C1B/C2B/C3B): balkon s výhledem na moře, jinak jako A2A. Rodinné pokoje (A2D/A3D/A4D/C2D/C3D/C4D): cca 40 m2, 2 ložnice s propojovacími dveřmi, jinak stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2E/A3E/A4E/C2E/C3E/C4E): balkon s výhledem na moře, jinak jako A2D. Suite (A2F/A3F): cca 60 m2, obývací ložnice a ložnice oddělené propojovacími dveřmi, s vanou, balkonem s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S/A3S/C2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Dvoulůžkové pokoje (B1C/B2C/B3C): s vanou, jinak stejné vybavení jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (B1B/B2B/B3B): s balkonem s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako B2C. Rodinné pokoje (B2D/B3D/B4D): cca 60 m2, s vanou, jinak jako A2D. Rodinné pokoje (B2E/B3E/B4E): cca 60 m2, s vanou, jinak jako A2E. Suite (B2F/B3F): s vanou nebo sprchou, jinak jako A2F. Joker pokoje (B2S/B3S): s vanou, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Pokoje SENTIDO Plus (A2V/A3V): s vanou nebo sprchou, setem pro přípravu kávy a čaje, župany, pantoflemi, balkonem s výhledem na moře, jinak jako A2A. Dvoulůžkové speciální pokoje (A2G/A3G): s vanou, balkonem s výhledem na moře, jinak jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (A2C/A3C): bez klimatizace, s balkonem s bočním výhledem na moře, jinak jako A2A. Pokoje A2C/A3C, A2G/A3G, B1A/B2A/B3A a pokoje typu C a E rezervovatelné pouze s all inclusive.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Na večeři požadováno vhodné oblečení (pro pány dlouhé kalhoty). Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní a mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 h na barech. Místní nápoje v plážovém baru. Pozdní snídaně až do poledne. Káva, čaj a zákusky od 15.00 do 17.00 h. Minibar je denně doplňován místními nealkoholickými nápoji a pivem. 2 tematické večeře za týden. 1x za pobyt večeře v a-la-carte restauraci (po předchozí rezervaci). Půlnoční občerstvení od 23.00 do 24.00 h.

Sport/aktivity

zdarma: aerobic, stolní tenis, zumba, boccia, aqua aerobic, fitness. Pestrý animační program a večerní show. Za poplatek: biliár a vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi v lobby Sentido Marea a na pokojích zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén (vyhřívaný do poloviny května a od poloviny září dále). Za poplatek: rozsáhlá wellness zóna, kde je možné rezervovat řadu procedur a kosmetických ošetření, saunu, parní lázeň a masáže. Kadeřník.

Děti

vestavěný dětský bazén, miniklub (od 4 do 13 let), minidisco, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětské menu v restauraci. Dětské postýlky na vyžádání zdarma. Za poplatek: hlídání dětí (nutné rezervovat den dopředu), chůvička. Je možné si pronajmout dětský kočárek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 166 termínů

Celkem 166 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000