crosssearch

Hotel oddělen od pláže pouze cestou. V blízkosti řada obchodů, restaurací a barů. Letovisko Zlaté písky vzdáleno 1 km (doprava minivláčkem, za poplatek), letiště ve Varně vzdáleno 30 km. Hotel se skládá ze dvou částí: Golden Star(A): 257 pokojů na 9 podlažích a Family(B): 252...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Klidný nekuřácký hotel, vhodný pro rodiny s dětmi.

Poloha

hotel oddělen od pláže pouze cestou. V blízkosti řada obchodů, restaurací a barů. Letovisko Zlaté písky vzdáleno 1 km (doprava minivláčkem, za poplatek), letiště ve Varně vzdáleno 30 km.

Vybavení

hotel se skládá ze dvou částí: Golden Star(A): 257 pokojů na 9 podlažích a Family(B): 252 pokojů na sedmi podlažích. V areálu hotelu se nachází 6 výtahů, obchody, čistírna, Wifi na lobby zdarma, hlavní restaurace, středomořská a-la-carterestaurace, 2 opalovací terasy, vnitrní bazén, venkovní bazén, bar u bazénu. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Nekuřácký hotel.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje A(1A/2A): minibar, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, fén, trezor (za poplatek), vana nebo sprcha, WC, balkon. Lze objednat pokoje s výhledem na moře A (1C/2C/3C), Joker pokoje A (2S) se stejným vybavením jako A(1A/2A). Rodinné pokoje A (2D/3D): 2 pokoje se spojovacími dveřmi, vybavení jako A(1A/2A). Možné rezervovat také rodinnépokoje s výhledem na moře A (2E/3E). Část family: dvoulůžkové pokoje B (2C): minibar, klima-tizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, fén, trezor (za poplatek), vana nebo sprcha, WC, balkon nebo B (2B) se stejnými vybavením jako B (2C) s výhledem na moře. Joker pokoje B (2S) se stejným vybavením jako B (2C), rodinné pokoje B (2D/3D), dva oddělené pokoje se spojovacími dveřmi nebo rodinné pokoje B (2E/3E) stejné jako B (2D/3D), s výhledem na moře.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

aerobic, stolní tenis, bingo, volejbal, petanque, šipky, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Wellness

za poplatek: parní lázeň, sauna, masáže, balneoterapie, kadeřnictví.

Zábava

pestrý animační program.

Děti

2 zabudované dětské bazény, miniclub (od 4 do 12 let), teeny club (od 13 do 17 let), dětské postýlky a dětské židličky, dětské menu v restauraci.

Popis ALL INCLUSIVE

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. 1x týdně večeře v a-la-carte restauraci (po předchozí rezervaci), 7:30-2:00 místní nealkoholické nápoje, 9.00- 2:00 místní alkoholické nápoje. 10:00-17:00 snacky. Minibar naplněn místními nealkoholickými nápoji a pivem (doplňován každý den).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000