crosssearch

Hotel Royal oblíbený u mladých lidí se nachází nad letoviskem, v blízkosti Aquapark. K dlouhé písečné pláži se dostanete po cca 300 m. Místní centrum cca 200 m. Hotel disponuje cca 200 pokoji na 14 podlažích, výtahy. Přijímací hala s recepcí, trezory k pronajmutí, internetový...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Royal hotel

Hotel oblíbený u mladých lidí se nachází nad letoviskem, v blízkosti Aquapark. K dlouhé písečné pláži se dostanete po cca 300 m. Místní centrum cca 200 m.

Vybavení hotelu

Royal  Hotel disponuje cca 200 pokoji na 14 podlažích, výtahy. Přijímací hala s recepcí, trezory k pronajmutí, internetový koutek (za poplatek), WLAN v lobby, restaurace, a-la-carte restaurace, pizzerie, bary, obchod se suvenýry. Ve venkovním areálu se nachází bazén s opalovací terasou, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky zde zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): chladnička, klimatizace, satelitní TV, sprcha, WC, balkon. Možnost rezervace pokojů s výhledem na moře (1B/2B/3B), vana nebo sprcha, jinak stejné vybavení jako 1A/2A/3A. Joker pokoje (2S): vana nebo sprcha, bez klimatizace bez balkonu, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A.

Sport

Aerobic, basketbal, fitness, multifunkční hřiště, stolní tenis, volejbal. Za poplatek: biliár. Wellness: malý krytý bazén. Za poplatek: masáže, sauna a solárium.

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místí alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 23:00 hod. Pizza a špagety od 14:00 hod. do 16:00 hod. v pizzerii. Čaj, káva a zákusky od 16:00 hod. do 17:00 hod. v lobby baru. Snacky od 16:00 hod. do 17:00 hod. na baru u bazénu. Možnost večeře v a-la-carte barbeque restauraci (1x za pobyt po předchozí rezervaci).

Internetové stránky hotelu: www.hotelroyal.bg

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000