crosssearch

PrimaSol Magnolia Hotels & Spa

Bulharsko, Zlaté Písky

Hotel se nachází v nejsevernější klidné části letoviska nazvané Kabakum, v prostředí parkové zeleně, cca 150 m od pláže. Pokoje s balkonem jsou klimatizované s vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, fén, WC), vybaveny novým nábytkem, TV se satelitem, minibarem a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž:
Široká písečná hotelová pláž vzdálená cca 150 m od hotelu (schody na pláž), slunečníky a židličky na pláži (zdarma), lehátka (za poplatek), bar na pláži.

Poloha:
Hotel se nachází v nejsevernější klidné části letoviska nazvané Kabakum, v prostředí parkové zeleně, cca 150 m od pláže.

Sport:

Zdarma - tenisový kurt, fitness, biliár, šachy, stolní tenis, šipky, vodní gymnastika, basketbal, volejbal, plážový volejbal, animační programy atd. Za poplatek - kyvadlová doprava do Varny a Zlatých Písků, sauna, masáže, projížďky lodí, škola potápění (pod vedením zkušených instruktorů).

Stravování:
Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů v obou restauracích, dopolední a odpolední svačina (od 12:00 do 16:00 h) v pizzerii, v denním baru, v baru na pláži, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech a restauracích od 10:00 do 23:00 h (u baru na pláži od 10:00 do 17:00 h), zmrzlina v denním baru a v baru na pláži.

Ubytování:
Pokoje s balkonem jsou klimatizované s vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, fén, WC), vybaveny novým nábytkem, TV se satelitem, minibarem a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Součástí hotelového komplexu jsou dvě budovy, deset vilek, překrásná zahrada, dvě vstupní haly s recepcí, dvě restaurace s terasami, trezory (za poplatek), cukrárna, kavárna, bary u bazénů, denní bar, pizzerie, bar na pláži, směnárna, obchod se suvenýry, dva bazény, brouzdaliště, dětský kout, školka, fitness centrum, konferenční sály, tenisový kurt, volejbalové a basketbalové hřiště, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), animační programy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000