crosssearch

Park Hotel Madara je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí velmi kvalitní služby, příjemnou a klidnou atmosféru v hotelovém letovisku plném zábavy a atrakcí.

Konečná cena za osobu od: 9 699 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Park Hotel Madara

je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí velmi kvalitní služby, příjemnou a klidnou atmosféru v hotelovém letovisku plném zábavy a atrakcí.

Poloha

Park Hotel Madara se nacházi v klidné centrální části letoviska cca 400 m od pláže a je situován do prostředí přírodní parkové zeleně.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, přípojka k internetu ve společných prostorách za poplatek, směnárna, trezor v recepci za poplatek, hlavní restaurace s terasou, restaurace a la carte, barbecue, Sailor bar, lobby bar, krytý vyhřívaný bazén, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, dětský klub, mezinárodní animační programy, zdarma - multifunkční hřiště na volejbal a minifotbal, fitness, stolní tenis, šipky, biliár, za poplatek - sauna, masáže, konferenční sál a parkoviště.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo vhodné pro děti).

Stravování

Služby all inclusive Park Hotel Madara zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:00 do 14:00 h, večeře v době od 18:00 do 21:00 h), pozdní snídaně v Sailor baru, odpolední občerstvení v Sailor baru (pečivo, ovoce, zmrzlina), odpolední občerstvení v barbecue (sendviče, pizza), jedenkrát večeře v restauraci a la carte - místa nutno předem objednat, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v Sailor baru od 11:00 do 23:00 h, pivo a nealkoholické nápoje v baru u bazénu od 10:00 do 18:00 h, pivo a nealkoholické nápoje v lobby baru od 11:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 400 m od hotelu Park Hotel Madara , Slunečníky a lehátka za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 163 termínů

Celkem 163 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000