crosssearch

Morsko Oko Garden Alexandria Club

Bulharsko, Zlaté Písky (zobrazit na mapě) mapa

Vyhledávaný hotel v bezprostřední blízkosti pláže s kvalitními službami a zároveň nový člen v rodině našich klubových hotelů. Díky našim bohatým zkušenostem nabízí vše, co od správného klubového hotelu očekáváte - ideální poměr mezi kvalitou a cenou, příjemnou a klidnou...

Konečná cena za osobu od: 13 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vyhledávaný hotel v bezprostřední blízkosti pláže s kvalitními službami a zároveň nový člen v rodině našich klubových hotelů. Díky našim bohatým zkušenostem nabízí vše, co od správného klubového hotelu očekáváte - ideální poměr mezi kvalitou a cenou, příjemnou a klidnou atmosféru a komfortní ubytování v letovisku plném zábavy a atrakcí. To vše spolu s přítomností našeho českého animačního týmu činí z tohoto hotelu ideální místo pro klienty všech věkových kategorií, pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří chtějí spojit aktivní odpočinek se zábavou.

Poloha:

Hotel Morsko Oko Garden Club se nachází v severní části letoviska v bezprostřední blízkosti pláže (přes pěší promenádu, cca 80 m). Budova hotelu je postavena na mírném svahu stoupající od pobřeží. K pláži se od hotelu sestupuje cca po 50 schodech, z restaurace cca po 30 schodech nebo po cestě kolem hotelu. Pro pohodlí klientů hotel nabízí elektrické vozíky k přepravě na pláž (za poplatek, zdarma pro klienty s omezenou pohyblivostí a děti do tři let).

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace s terasou, pivnice Petlite (není součástí programu all inclusive), lobby bar, snack bar u bazénu na pláži (je součástí programu all inclusive), venkovní bazén s dětskou částí přímo na pláži, Dětský klub v češtině, české animační programy pro děti a dospělé.

Zdarma: Wi-Fi u recepce a v lobby baru, slunečníky a lehátka u bazénu, stolní tenis, šipky, vstup na diskotéku Privilege Club.

Za poplatek:trezor v recepci, prádelna.

Ubytování:

Pokoje s balkonem s výhledem do letoviska a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, chladničkou a telefonem. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti. V hotelu jsou k dispozici i pokoje s výhledem na moře (za poplatek).

Stravování:

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:30 h, večeře v době od 18:00 do 21:00 h) formou bufetu v hlavní hotelové restauraci s terasou, pozdní snídani v době od 10:00 do 11:00 h, odpolední občerstvení (sendviče, pizza, hot-dog) v době od 12:00 do 15:30 h v baru u bazénu, odpolední občerstvení (káva, čaj a zákusky) v hlavní restauraci v době od 16:00 do 17:00 h, jedenkrát za pobyt večeře v pivnici Petlite (místa nutno předem objednat), neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru od 10:00 do 23:00 h. Nealkoholické nápoje, káva, čaj a pivo k dispozici i v baru u bazénu na pláži v době od 10:00 do 17:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž:

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů se nachází přímo před hotelem (přes pěší promenádu, cca 80 m). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (v hotelem vyhrazeném prostoru na pláži a speciálně pro klienty CK slunečník a dvě lehátka za zvýhodněnou cenou 4 EUR za pokoj a den). Nemotorové vodní sporty (vodní šlapadla, windsurfing apod.) a motorové vodní sporty (vodní skútry, vodní lyže apod.) na pláži za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 75 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000