crosssearch

Hotel Lotos je součástí komplexu Riviera Holiday Club. Tento originální komplex se nachází v jižní části letoviska Zlaté Písky uprostřed příjemného zalesněného parku a zároveň v blízkosti písečné pláže. Komplex představuje unikátní příklad harmonie architektury a komfortu.

Konečná cena za osobu od: 20 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Lotos je součástí komplexu Riviera Holiday Club. Tento originální komplex se nachází v jižní části letoviska Zlaté Písky uprostřed příjemného zalesněného parku a zároveň v blízkosti písečné pláže. Komplex představuje unikátní příklad harmonie architektury a komfortu. Hotel Lotos svým klientům nabízí velmi kvalitní služby, ubytování blízko pláže a krásnou zahradu. Ideální místo pro strávení bezstarostné dovolené.

Poloha

Hotel uprostřed rozsáhlé zahrady se nachází cca 500 m od centra letoviska Zlaté Písky v bezprostřední blízkosti pláže (cca 20 m).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, Wi-Fi v lobby baru zdarma, hlavní restaurace s terasou, barbecue, lobby bar, bar u bazénu, venkovní minerální bazén, dětský minerální bazén, jeden slunečník a dvě lehátka na pokoj u bazénů zdarma, krytý minerální bazén (u hotelu Imperial), zdarma - dětský koutek a dětský klub pro děti od 4 do 12 let (v hotelu Riviera Beach), mezinárodní animační programy, dětské hřiště, večerní program šestkát týdně, dětské diskotéky, stolní tenis a fitness (zdarma), zumba, šipky, aerobik, vodní gymnastika, vodní pólo, petanque, plážový volejbal a fotbal, plážový tenis, za poplatek - tenisový kurt, prádelna, konferenční sály, parkoviště, hlídání dětí, zdarma - pravidelná doprava v komplexu.

Ubytování

Pokoje s balkonem s výhledem na mořskou stranu a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny telefonem, trezorem (za poplatek), TV/SAT a chladničkou (za poplatek). Možnost jedné přistýlky.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu v hotelové restauraci.

Pláž

Široká písečná pláž dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 20 m). JEDEN SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA (na pokoj) NA PLÁŽI ZDARMA. Na pláži - pronájem vodních šlapadel.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 59 termínů

Celkem 59 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000