crosssearch

Oblíbený rodinný hotel v krásné zahradě s českým klubem Happy Events.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblíbený rodinný hotel v krásné zahradě s českým klubem Happy Events.

Pro rodiny

krátká doba transferu (45 minut) dětské židličky a dětské postýlky 2 dětské skluzavky v areálu dětské menu v restauraci český animační klub Happy Events zdarma

Poloha

hotel se nachází v udržované zahradě, která je součástí komplexu Grand Hotelu Varna Resort & Spa. Písečná pláž je vzdálena cca 200 m a je přístupná po schodech. Obchody, bary a restaurace naleznete v okolí, vzdálenost do centra města cca 400 m. Letiště ve Varně 15 km.

Vybavení

hotel disponuje 128 pokoji ve 4 patrech. Hosté mohou využívatrecepci s trezory k pronajmutí, společenskou místnost, restauraci, zdarma. V rozlehlé zahradě se nachází bazén s opalovací terasou. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži a bazénu jsou zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A): moderní a světlé, s klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem, fénem, sprchou, WC, balkonem. Joker pokoje (2S): stejné vybavení jako 1A/2A.

Stravování

all inclusive.

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. 2x týdně tematický večer. 5 a-la-carte restaurací na oběd a večeři (v rámci komplexu, jen za vhodného počasí, rezervace na večeři nutná). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v lobbybaru 24 hodin. Odpolední káva, čaj a pečivo. Přes den místní alkoholické a nealkoholické nápoje v plážovém baru a v baru u bazénu. Hamburgery v plážovém baru. Půlnoční občerstvení v sousedním Grand hotelu Varna.

Sport/aktivity

aerobic, biliár, boccia, stolní tenis, plážový volejbal, vodní aerobic, šipky, plážový fotbálek. Za poplatek: fitness, tenisovýkurt (v Grand hotelu Varna).

Wellness

za poplatek v Grand hotelu Varna: masáže, sauna, termální bazén se sladkou vodou.

Zábava

denní a večerní animační program. Klub Happy Events zdarma.

Servis pláž

lehátka, slunečníky a osušky zdarma

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000