crosssearch

Kaliakra Palace.Na písečnou pláž se dostanete přes pobřežní promenádu (přístupná přes schody). Centrum letoviska cca 100 m. Možnosti pro nakupování a zábavu, restaurace a bary se nachází jen pár minut od hotelu. Hotel disponuje 200 pokoji rozložených na 7 podlaží, výtahy.

Konečná cena za osobu od: 12 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kaliakra Palace

Písečná pláž jen přes pobřežní promenádu.

Poloha

Na písečnou pláž se dostanete přes pobřežní promenádu (přístupná přes schody). Centrum letoviskacca 100 m. Možnosti pro nakupování a zábavu, restaurace a bary se nachází jen pár minut od hotelu.

Vybavení

Hotel disponuje 200 pokoji rozložených na 7 podlaží, výtahy. Hotel disponuje přijímací halou s recepcí,trezory k pronajmutí a posezením, obchod se suvenýry, internetový koutek (za poplatek), WiFi v lobby(zdarma), minimarket, kadeřník, restaurace s terasou na straně k moři, lobby bar, koktejl bar, pivnices terasou. Ve venkovním areálu se nachází 2 bazény, opalovací terasa s lehátky a slunečníky (ubazénu zdarma, na pláži za poplatek). Bar u bazénu.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj (2A): s klimatizací, chladnička, satelitní TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén,balkon. Možnost rezervace s výhledem na moře (2B). Dvoulůžkové pokoje Superior (2C): větší,trezor, Wi-Fi, varná konvice na přípravu čaje a kávy, jinak stejné vybavení jako pokoje 2A. Možnostrezervace Superior pokojů s výhledem na moře (2D).

Sport a zábava

Aerobic, basketbal, šipky, šachy, stolní tenis, volejbal, vodní gymnastika, vodní volejbal, fitness. Zapoplatek: biliár, na pláži vodní sporty. Večerní animační program.

Rodina a děti

Dětský bazén, vodní skluzavka, miniklub (od 4 let do 12 let), dětské hřiště.

Stravování All inclusive

Popis all inclusive:Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00hod. do 23:00 hod. Pizza a špagety od 14:00 hod. do 16:00 hod. Odpoledne káva a zákusky.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 416 termínů

Celkem 416 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000