crosssearch

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází jen přes promenádu. Centrum s obchody, bary a restauracemi cca 1 km. Rozlehlý nekuřácký hotel s 257 pokoji na 9 podlaží, výtahy. Recepce s trezory k pronajmutí, internetový koutek (za poplatek), WLAN v lobby, hlavní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází jen přes promenádu. Centrum s obchody, bary a restauracemi cca 1 km.

Vybavení

Rozlehlý nekuřácký hotel s 257 pokoji na 9 podlaží, výtahy. Recepce s trezory k pronajmutí, internetový koutek (za poplatek), WLAN v lobby, hlavní restaurace na terase, a-la-carte restaurace (za poplatek), bary, obchod se suvenýry, kadeřník. Ve venkovním areálu se nachází 1 sladkovodní bazén a opalovací terasa. Bar u bazénu, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Vybavení obou hotelů k dispozici.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (2A): minibar, klimatizace, satelitní TV, telefon, koupelna, WC, balkon. Možnost rezervace pokojů s výhledem na moře (2B).

Zábava

Animační program, dětská diskotéka a večerní show pro dospělé.

Sport

Stolní tenis, aerobic, vodní gymnastika. Za poplatek: biliár, fitness, vodní sporty na pláži.

Děti

Vestavěný bazén, miniklub (od 4 do 12 let).

Stravování

Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Popis all inclusive

Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 09:30 hod, do 02:00 hod. na různých barech a na pláži ve snack baru "Izgrev". Snacky ve snack baru (káva, čaj, zákusky, ovoce) od 10:00 hod. do 17:00 hod. Minibar s minerální vodou, bulharskými nealkoholickými nápoji, pivo.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000