crosssearch

Hotel se nachází v nejjižnější klidné části letoviska nazvané Čajka, v prostředí parkové zeleně, cca 4000 m od centra letoviska a cca 450 m od pláže. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC, fén) jsou vybaveny minibarem, telefonem a kabelovou TV....

Konečná cena za osobu od: 9 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Klidné prostředí, vynikající cena, ubytování pro klienty všech věkových kategorií.

Pláž:
Prostorná písečná pláž. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek). Na pláži možnost pronajmutí vodních šlapadel, vodních skútrů, jízdy na vodním banánu (vše za poplatek).

Poloha:
Hotel se nachází v nejjižnější klidné části letoviska nazvané Čajka, v prostředí parkové zeleně, cca 4000 m od centra letoviska a cca 450 m od pláže.

Stravování:
Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří.

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC, fén) jsou vybaveny minibarem, telefonem a kabelovou TV. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), směnárna, lobby bar, restaurace, stolní tenis, venkovní bazén, (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), bar u bazénu, parkoviště (zdarma), stolní tenis (za poplatek), biliár (za poplatek), masáže (za poplatek), fitness (zdarma), internetová místnost (za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 580 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000