crosssearch

Komplex Gladioli se skládá ze tří hotelů, Gladiola Star****, Gladiola*** a Akatsia***.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komplex Gladioli se skládá ze tří hotelů, Gladiola Star****, Gladiola*** a Akatsia***. Ubytování v centrální části pulsujícího hotelového letoviska plného zábavy a atrakcí a skvělá poloha hotelu jen pár metrů od písečné pláže přispívají ke spokojenosti hostů. Hotel je vhodný zejména pro ty, kteří mají rádi nejen denní odpočinek na pláži, ale i bujarý noční život v blízkém okolí.

Poloha

Hotel se nachází v centrální části letoviska. Je vzdálen cca 60 m od pláže a obklopen zelení.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, směnárna, trezor v recepci za poplatek, restaurace (společná pro hotely Gladiola Star**** a Akatsia***), lobby bar, Wi-Fi v lobby baru zdarma, internetový kout (za poplatek), venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský bazén, bar u bazénu, malý fitness (zdarma), stolní tenis (za poplatek), biliár (za poplatek), lékař, obchod, masáže, kadeřnictví, čistírna, půjčovna aut, parkoviště (vše za poplatek).

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu v hotelové restauraci (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 18:30 do 21:00 h), lehké občerstvení v lobby baru v době od 15:00 do 17:00 h (sušenky, ovoce, pizza), neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v době od 10:00 do 23:00 h v lobby baru a na baru u bazénu. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž

Prostorná písečná pláž (vzdálená cca 60 m od hotelu), dlouhá několik kilometrů, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek, bazény kolem pláže, vodní motorové i nemotorové sporty (paragliding, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, jízda na vodním banánu apod.) za poplatek, občerstvení, bary.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000