crosssearch
myway.cz

Bulharsko Bulharsko - Zlaté Písky

Jedno z nejznámějších bulharských letovisek bývá zařazováno mezi nejkvalitnější místa Evropy ke strávení letní dovolené u pláže. Rekonstruované i nově vybudované hotely leží ve velmi působivé poloze na úpatí a svazích hor, strmě spadajících k dlouhé pláži ze zlatavého písku, který dal letovisku svoje jméno.

Turistické letovisko leží v rámci stejnojmenné přírodní rezervace a je známé tím, že jej obklopuje nedotčená příroda. Bývalá podoba Zlatých Písků jako místa hromadné odborářské dovolené s nivelizovanými službami je ta tam. Nabídka služeb je velmi široká a okolí 4 kilometry dlouhé pláže, nesoucí jako znak své kvality a čistoty prestižní Modrou vlajku EU, je lemované promenádou a nabízí všechny představitelné druhy rozptýlení a zábavy ve dne i večer. Pro rodiny je důležité, že nabídku služeb doplnil v roce 2005 velký Aqua Park s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Pohodlné spojení v rámci celé zóny zajišťuje turistický vláček. Do 17 km vzdálené Varny s jejími atrakcemi jako je mořské akvárium, delfinárium a krásný park podél nábřeží, je časté spojení pravidelnou autobusovou linkou.

Žlutavá barva zdejších pláží dala název letovisku, cca 20 km od Varny. Hotelové komplexy se řadí do několika řad, na pobřežní promenádě je spousta atrakcí jak pro děti, tak pro dospělé. Kvalitní nové hotely střídají i starší hotely z dob minulých, avšak celkový trend směřuje k renovaci všech ubytovacích kapacit.

V oblasti je několik pěkných parků a hotely jsou obklopeny bujnou zelení. Na hlavních třídách jsou obchody a restaurace otevřeny dlouho do noci, stejně tak i noční kluby s diskotékami do časných ranních hodin.

Transfer z letiště ve Varně trvá asi 1:15 hod.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu

Celkem 65 termínů

Celkem 65 termínů

Logo partnera Logo partnerafischer    Logo partnera  Logo partnera  Logo partnera5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000