crosssearch

Dallas Residence

Bulharsko, Varna (zobrazit na mapě) mapa

Je situován v prostředí krásné rozlehlé zahrady a svým hostům nabízí komfortní ubytování a velký výběr doplňkových služeb.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Stylový hotel Dallas Residence je novinkou v naší nabídce. Je situován v prostředí krásné rozlehlé zahrady a svým hostům nabízí komfortní ubytování a velký výběr doplňkových služeb. To vše spolu vytváří z hotelu ideální místo pro strávení klidné a luxusní dovolené.

Poloha

Hotel se nachází v lokalitě "Sveti Nikola", na severním okraji města, obklopen krásnou zahradou. Je vzdálen cca 5000 m od centra města Varny a cca 350 m od nejbližší menší písečné pláže. Tato část pobřeží je lemována malými nehlídanými plážemi, střídají se písečné a kamenité. Od prostorné písečné pláže je tento hotel vzdálen cca 1300 m.

Vybavení

Elegantní vstupní hala s recepcí, směnárna, trezory v recepci (za poplatek), Wi-Fi zdarma (ve společných prostorách), hlavní restaurace, bar v bazénu, venkovní bazén s minerální vodou, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, vířivka (venkovní i vnitřní), solárium, suchá sauna, pára a fitness (vše zdarma), stolní tenis, biliár, šipky, šachy, tenisový kurt (vše zdarma), konferenční sál, business centrum a parkoviště (zdarma).

Ubytování

Jsou zde k dispozici hotelová studia S 2 (jedna místnost, maximální obsazenost dva dospělí) a apartmány A 4 (ložnice, pokoj se dvěma lůžky a denní místnost, maximální obsazenost čtyři dospělých). Studia a apartmány s vlastním sociálním zařízením (vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), telefonem a trezorem (za poplatek).

Stravování

Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci.

Pláž

Tato část pobřeží je lemována malými nehlídanými plážemi, střídají se písečné a kamenité. Nejbližší nejbližší menší písečná pláž je vzdálená cca 350 m od hotelu. Prostorná písečná pláž je vzdálená cca 1300 m od hotelu. Slunečníky, lehátka, vodní sporty, bary, restaurace na vzdálenější pláži za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000