crosssearch

Svým hostům nabízí příjemnou atmosféru, ubytování rodinného typu a služby na dobré úrovni.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Briz je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí příjemnou atmosféru, ubytování rodinného typu a služby na dobré úrovni. Tento hotel je určen především pro nenáročné klienty všech věkových kategorií (i pro klienty cestující vlastní dopravou), kteří chtějí prožít poklidnou dovolenou v blízkosti krásného města Varny.

Poloha

Hotel se nachází v lokalitě "Sveti Nikola", na severním okraji města. Je vzdálen cca 5000 m od centra města Varny a cca 650 m od nejbližší menší písečné pláže. Tato část pobřeží je lemována malými nehlídanými plážemi, střídají se písečné a kamenité. Od prostorné písečné pláže je tento hotel vzdálen cca 1700 m.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezory v recepci (za poplatek), Wi-Fi zdarma (ve společných prostorách), lobby bar, restaurace s terasou, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, fitness a sauna (zdarma), stolní tenis a internetová místnost (za poplatek), konferenční sál a parkoviště (za poplatek).

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi a přípojkou na internet (zdarma) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Stravování

Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení obědů nebo večeří (výběr z menu).

Pláž

Tato část pobřeží je lemována malými nehlídanými plážemi, střídají se písečné a kamenité. Nejbližší menší písečná pláž je vzdálená cca 650 m od hotelu. Prostorná písečná pláž je vzdálená cca 1700 m od hotelu. Slunečníky, lehátka, vodní sporty, bary, restaurace na vzdálenější pláži za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000