crosssearch

Umístění v poklidné lokalitě na okraji města Varny a nedaleko jejího centra z něj činí ideální místo pro strávení aktivní dovolené.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rodinný hotel Alekta je novinkou v naší nabídce. Jeho umístění v poklidné lokalitě na okraji města Varny a nedaleko jejího centra z něj činí ideální místo pro strávení aktivní dovolené. Příjemná atmosféra a komfortnímu ubytování rodinného typu na velmi dobré úrovni připívá ke spokojenosti hostů. Hotel je určen zejména pro nenáročné klienty všech věkových kategorií, i pro klienty cestující vlastní dopravou.

Poloha

Hotel se nachází v lokalitě "Sveti Nikola", na severním okraji města. Je vzdálen cca 5000 m od centra města Varny a cca 300 m od nejbližší menší písečné pláže. Tato část pobřeží je lemována malými nehlídanými plážemi, střídají se písečné a kamenité. Od prostorné písečné pláže je tento hotel vzdálen cca 1200 m.

Vybavení

Elegantní vstupní hala s recepcí, směnárna, trezory v recepci (za poplatek), Wi-Fi zdarma (ve společných prostorách), lobby bar, restaurace, venkovní bazén, sauna (za poplatek) a parkoviště (za poplatek).

Ubytování

Pokoje s balkonem na mořskou stranu a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Stravování

Snídaně se podávají (výběr z menu) v hotelové restauraci.

Pláž

Tato část pobřeží je lemována malými nehlídanými plážemi, střídají se písečné a kamenité. Nejbližší menší písečná pláž je vzdálená cca 300 m od hotelu. Prostorná písečná pláž je vzdálená cca 1200 m od hotelu. Slunečníky, lehátka, vodní sporty, bary, restaurace na vzdálenější pláži za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000