crosssearch

Sea Fort

Bulharsko, Sveti Vlas

Sea Fort je součástí hotelového komplexu Grand Resort. Nachází se mezi letoviskem St. Vlas a Elenite. Mezinárodní letiště Burgas je vzdálené cca 36 km od hotelového komplexu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Sea Fort je součástí hotelového komplexu Grand Resort. Nachází se mezi letoviskem St. Vlas a Elenite. Mezinárodní letiště Burgas je vzdálené cca 36 km od hotelového komplexu.

Vybavení hotelu:

V hotelovém komplexu je k dispozici recepce, restaurace, bar, venkovní bazén, Wi-Fi ve veřejných prostorech hotelu, prádelna, spa centrum, fitness, tenisový kurt, směnárna, dětský bazén, dětské hřiště.

Pro děti:

Dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka (za poplatek, na vyžádání).

Sport a zábava:

Venkovní bazén, fitness, stolní tenis, kulečník, tenis.

Pláž a plážový servis:

Pláž se nachází cca 150-300 m od hotelu v návaznosti na umístění pokoje.

Stravování:

Bez stravování.

Vybavení pokoje:

Studia - mají rozlohu cca 45 m2, jsou vybavena koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, telefonem, klimatizací, trezorem (zdarma), kuchyňským koutem ze základním vybavením, balkonem. Apartmán 1 ložnice - mají rozlohu cca 75 m2, jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, telefonem, klimatizací, trezorem (zdarma), kuchyňským koutem ze základním vybavením, balkonem. Apartmán 2 ložnice - skládá se ze ložnic, jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, telefonem, klimatizací, trezorem (zdarma), kuchyňským koutem ze základním vybavením, balkonem.

Služby za poplatek:

Dětská postýlka (2 / den), salon krásy, spa centrum, prádelna. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000