crosssearch

Hotel Paradise Beach klubového typu doporučujeme díky bohatému sportovnímu i animačnímu programu zejména rodinám s dětmi a klientům, vyhledávajícím bohaté možnosti sportovního vyžití. Rozsáhlý zrekonstruovaný komplex sestávající z několika čtyřpatrových propojených budov je...

Konečná cena za osobu od: 12 484 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Paradise Beach

Hotel přímo na pláži rodinné pokojevestavěný dětský bazénminiklub (od 3 do 6 let) hlídaní dětí (od 4 do 12 let) český animační klub Happy Events zdarma. Hotel klubového typu doporučujeme díky bohatému sportovnímu i animačnímu programu zejména rodinám s dětmi a klientům, vyhledávajícím bohaté možnosti sportovního vyžití. Rozsáhlý zrekonstruovaný komplex sestávající z několika čtyřpatrových propojených budov je situován v bohaté zeleni ve svahu nad písečnou pláží.

Poloha hotelu

přímo na široké písečné pláži. Nákupní možnosti a restaurace cca 2 km.

Vybavení hotelu

245 pokojů ve vícepatrových budovách. Výtahy. Přijímací hala s recepcí, bufetová restaurace s terasou, bar u bazénu a na pláži, obchůdek.

Ubytování

jednolůžkové pokoje (A1A): dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou. Dvoulůžkové pokoje (A2A): klimatizace, trezor, sat. TV, telefon, sprcha, WC, fén, balkón nebo terasa. Strana k moři. Třílůžkové pokoje (A2C): trochu větší, jinak stejné jako A2A. Rodinné pokoje (A2D/A2E): obývací kout s odděleným místem na spaní, samostatná ložnice, vana, jinak jako A2A. A2E: strana k moři. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Ne strana k moři.

Zábava

zábavné programy.

Sport a aktivity

sladkovodní bazén s terasou na opalování. Posilovna, vodní sporty na pláži za poplatek (místní provozovatel).

Wellness

parní lázeň, masáže a sauna za poplatek.

Rodina

dětský bazén, miniklub (4-6 let), opatrování dětí (4-12 let).

Pláž

plážový servis: lehátka, slunečníky a ručníky jsou u bazénu a na pláži bez poplatku.

Stravování All Inclusive

snídaně, oběd i večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10-23 hod. Snídaně pro spáče od 10-11 hod. Odpoledne káva, čaj a zákusky v lobby baru. Aktivity: aerobik, boccia, šipky, tenis (rakety a míčky za poplatek), stolní tenis, volejbal, vodní gymnastika. 

Internetové stránky hotelu: www.paradisebeach.bg

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 45 termínů

Celkem 45 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000