crosssearch

Coral Beach

Bulharsko, Sveti Vlas

Nový apartmánový komplex se nachází na útesu nad mořem v nové klidné části Svatého Vlasu. Součástí komplexu je bazén s lehátky a slunečníky. K menším přírodním plážím, které se nachází pod útesem se dostanete po schodech.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

nový apartmánový komplex se nachází na útesu nad mořem v nové klidné části Svatého Vlasu. Součástí komplexu je bazén s lehátky a slunečníky. K menším přírodním plážím, které se nachází pod útesem se dostanete po schodech.Písečné pláže jsou vzdáleny cca 250 m. Nákupní možnosti a autobusová zastávka jsou cca 700 m od komplexu.

Vybavení apartmánu

AP 4: ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s rozkládací soupravou, TV/SAT, kuchyňský kout vybavený základním nádobím pro přípravu jednoduchých jídel, sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace a balkon s výhledem na moře a na starobylý Nesebr. Možnost ubytování pro 4 osoby. Minimální obsazenost v apartmánu 3 platící osoby.

Stravování

bez stravy.

Náš tip

vhodné pro klienty, kteří upřednostňují klidnou dovolenou přímo u moře.

Popis lokality

Svatý Vlas se v posledních letech stal rozrůstajícím se rekreačním letoviskem. Na úpatí svahů pohoří Balkan/Stará Planina leží malé městečko, nabízející krásný panoramatický pohled směrem na jih na pláže Slunečného pobřeží (cca 4 km daleko) a poloostrov s historickým městem Nesebr. Zdejší pláž je písečná a leží u ní jen několik zcela nových hotelů, nabízejících velmi dobrou úroveň služeb a klidné prostředí. Svatý Vlas tak zaručuje zároveň klidnou dovolenou u pláže a přitom veškerou představitelnou zábavu na dosah. Za zábavou se lze dopravit jen 4 km do vzdáleného letoviska Slunečné pobřeží. Svatý Vlas se nachází jižně od mysu Eminem, kde z moře vystupují hory Staré Planiny, které chrání pobřeží před severními větry a vytváří horské klima. Proto jsou zde výborné podmínky pro osoby nemocné dýchacími cestami. Svatý Vlas je známý léčebným klimatem. Horské jižní stráně, hory, moře a pláže jsou znamenitým místem pro odpočinek a relaxaci. Středisko disponuje třemi plážemi v celkové délce 1,5 km. Nejdelší je centrální, na jih od ní je malá pláž Kempink a třetí je nedaleko přístavu ,,Marina" s kotvícími jachtami. ,,Marina" je nový překrásný přístav postavený v blízkosti rybářské oblasti. Zde si můžete i pronajmout jachtu s profesionální posádkou. Svatý Vlas je tiché a klidné letovisko a blízkost Slunečného pobřeží mu nabízí možnosti nezapomenutelného letního nočního života. Toto mu dává přednosti jak pro klidnou rodinou dovolenou s dětmi tak i pro ty, kteří chtějí strávit část dovolené odpočinkem i zábavou v klubech a diskotékách v sousedním středisku Slunečného pobřeží. V centru Svatého Vlasu najdete poštu, bankomat, oblíbené obchůdky a mnoho výborných restaurací, kde Vás překvapí, na rozdíl od Slunečného pobřeží, mírné ceny. Ze Svatého Vlasu jezdí každou hodinu autobus, který Vás dopraví do Slunečného pobřeží nebo Nesebru. Pláže jsou písečné i oblázkové, pozvolně se svažující do moře, ideální pro děti. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek. Vodní sporty, občerstvení, bary.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000