crosssearch

Bademite

Bulharsko, Sveti Vlas

Apartmánový komplex Bademite je součástí architektonicky velmi originálního komplexu Dinevi Resort a novinkou v naší nabídce. Ideální poloha - u největšího bulharského jachtařského přístavu (kotvit zde může více než 350 jachet), pěší přímořské promenády a pláže, ubytování...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Apartmánový komplex Bademite je součástí architektonicky velmi originálního komplexu Dinevi Resort a novinkou v naší nabídce. Ideální poloha - u největšího bulharského jachtařského přístavu (kotvit zde může více než 350 jachet), pěší přímořské promenády a pláže, ubytování rodinného typu v klidném prostředí a blízkost hotelového letoviska Slunečné Pobřeží a starobylého městečka Nesebr z něj činí vhodnou kapacitu pro klienty všech věkových kategorií, pro rodiny s dětmi i pro klienty cestující vlastní dopravou.

Pláž

do moře. Slunečníky, lehátka a vodní sporty (vodní šlapadla, vodní skútry, vodní lyže, windsurfing apod.) na pláži za poplatek.

Poloha

Nachází se v jižní části letoviska a je vzdálen cca 50 m od písečné pláže a cca 5 km od Slunečného Pobřeží. Komplex zajišťuje (za poplatek) autobusovou dopravu (shuttle bus) do letoviska Slunečné Pobřeží a starobylého městečka Nesebr, jízdní řad je k dispozici v recepci komplexu.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Jsou zde k dispozici apartmány A 2+2 (ložnice a denní místnost s kuchyňským koutem, naximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti) a A 4+2 (dvě ložnice a denní místnost s kuchyňským koutem, maximální obsazenost pět dospělých nebo čtyři dospělí a dvě děti). Apartmány s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou, vařičem nebo mikrovlnou troubou, překapávačem na kávu a linkou se základním vybavením.

Vybavení

Komplex Bademite se skládá ze dvou budov. Součástí hotelu je zahrada s venkovním bazénem, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, parkoviště. V areálu komplexu Dinevi Resort - recepce, směnárny, relaxační centrum Arena (za poplatek), venkovní bazény, hlídané parkoviště (zdarma), restaurace, kavárny, bary apod.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000