crosssearch

Komfortní pokoje s balkonem jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelny s vanou), klimatizací, telefonem a rádiem. Satelitní televizor a minibar jsou na každém pokoji. Možnost jedné přistýlky. Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit dovolenou v klidném prostředí a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit dovolenou v klidném prostředí a těm, kteří chtějí využít balneologického léčebného programu na vysoké úrovni nebo preferují služby all inclusive.

Poloha:
Komplex Sunny Day se skládá ze čtyř hotelů v prostředí parkové zeleně, nachází se 10 km severně od Varny a je součástí letoviska Svatý Konstantin. Spojení s městem Varna je zajištěno pravidelnou autobusovou linkou. Pláž v letovisku je velice prostorná a dlouhá několik set metrů, svažující se postupně do moře. Půjčování slunečníků na pláži - jeden slunečník na pokoj zdarma. Půjčování lehátek na pláži za poplatek. Vodní sporty, občerstvení, bary. Na pláži možnost paraglidingu, pronajmutí vodních šlapadel, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, jízda na vodním banánu (vše za poplatek).

Stravování:
Snídaně formou švédských stolů. Možnost dokoupení all inclusive (v hotelu Marina****).

Ubytování:
Komfortní pokoje s balkonem jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelny s vanou), klimatizací, telefonem a rádiem. Satelitní televizor a minibar jsou na každém pokoji. Možnost jedné přistýlky. K dispozici jsou zde i hotelové apartmány.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, restaurace s národní i evropskou kuchyní, rybí restaurace, koktejl bar s velkou terasou, lobby bar, dětský klub s profesionálním personálem (červen, červenec, srpen), trezor (za poplatek), čistírna, kadeřnictví, směnárna, pokojový servis, půjčovna aut, taxi, galerie, obchody se suvenýry, konferenční sály. Balneologické centrum je přímo v hotelu. Jeho součástí je krytý a venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), minerální koupele, sauna, solárium, fitness, bahenní léčba, kosmetické studio atd. V komplexu diskotéka, parkoviště, lékárna, lékař, dětský klub (červen, červenec a srpen v hotelu Palace*****), dětské animační programy u bazénu hotelu Marina**** a hotelu Mirage**** kadeřnictví, kosmetické a nehtové studio (v hotelu Palace*****). Možnost využití tenisových kurtů (za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000