crosssearch

Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit dovolenou v klidném prostředí a těm, kteří chtějí využít balneologického léčebného programu na vysoké úrovni nebo preferují služby all inclusive. Komplex Sunny Day se skládá ze čtyř hotelů v prostředí parkové zeleně, nachází se 10 km...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit dovolenou v klidném prostředí a těm, kteří chtějí využít balneologického léčebného programu na vysoké úrovni nebo preferují služby all inclusive.

Poloha:
Komplex Sunny Day se skládá ze čtyř hotelů v prostředí parkové zeleně, nachází se 10 km severně od Varny a je součástí letoviska Svatý Konstantin. Spojení s městem Varna je zajištěno pravidelnou autobusovou linkou. Pláž v letovisku je velice prostorná a dlouhá několik set metrů, svažující se postupně do moře. Půjčování slunečníků na pláži - jeden slunečník na pokoj zdarma. Půjčování lehátek na pláži za poplatek. Vodní sporty, občerstvení, bary. Na pláži možnost paraglidingu, pronajmutí vodních šlapadel, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, jízda na vodním banánu (vše za poplatek).

Stravování:
Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně: 07:30- 10:00 h, oběd: 12:00-14:00 h, večeře: 18:30-21:00 h), občerstvení v denních barech v době od 11:00 do 16:30 h (sendviče, zákusky, zmrzlina, čaj, káva, ovoce), neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích od 11:00 do 23:00 h.

Ubytování:
Klimatizované pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC, fén), jsou vybaveny telefonem, TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. K dispozici jsou zde i hotelové apartmány.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, lobby bar, směnárna, restaurace, trezor (za poplatek), čistírna, obchod se suvenýry, venkovní bazén společný pro hotely Mirage**** a Veronika***+, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), bar na pláži s vodopádem. Balneologické centrum je přímo v hotelu Marina****. Jeho součástí je krytý bazén s minerální vodou, minerální koupele, fitness, sauna, masáže, elektroléčba atd. V komplexu diskotéka, parkoviště, lékárna, lékař, dětský klub (červen, červenec a srpen v hotelu Palace*****), dětské animační programy u bazénu hotelu Marina**** a hotelu Mirage****, kadeřnictví, kosmetické a nehtové studio (v hotelu Palace*****). Pro klienty hotelu Mirage****, hotelu Veronika***+ a hotelu Marina**** - biliár, stolní tenis, šipky, šachy, plážový volejbal, fotbal (malé brány), jeden zkušební potápěčský ponor v bazénu s instruktorem (zdarma). Možnost využití tenisových kurtů (za poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000