crosssearch

Hotel se nachází se přímo na pláži, obklopen zelení a mořem. Vstupní hala s recepcí, směnárna, internetová kavárna, restaurace s národní i evropskou kuchyní, koktejl bar, sejf – za poplatek, čistírna, pokojový servis, dětský koutek (v areálu hotelu), obchody se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel se nachází se přímo na pláži, obklopen zelení a mořem.

Popis hotelu: Vstupní hala s recepcí, směnárna, internetová kavárna, restaurace s národní i evropskou kuchyní, koktejl bar, sejf – za poplatek, čistírna, pokojový servis, dětský koutek (v areálu hotelu), obchody se suvenýry, konferenční sály, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu – zdarma. Balneologické centrum je přímo v hotelu. Jeho součástí je krytý bazén s minerální vodou, minerální koupele, fitness, sauna, masáže, elektroléčba.

Ubytování:Příjemné pokoje s novým nábytkem, vybavené vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC, fén), samostatnou klimatizací, balkonem a telefonem. Satelitní televizor a chladnička jsou na každém pokoji. Možnost jedné přistýlky. K dispozici jsou i hotelové apartmány.

Stravování: Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou Švédských stolů, občerstvení v denních barech (sendviče, zákusky, zmrzlina, aj, káva, ovoce), neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve barech a restauracích od 11:00 do 23:00 h.

Sport a zábava:Na pláži a v celém komplexu možnost paraglidingu, pronajmutí vodních kol, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, jízda na vodním banánu – vše za poplatek, diskotéka, parkoviště, lékárna, lékař, dětský klub, dětské animační programy. Pro klienty hotelu biliár, stolní tenis, šipky, šachy, plážový volejbal, fotbal (malé brány), jeden zkušební potápěčský ponor v bazénu s instruktorem – zdarma. Možnost využití tenisových kurtů – za poplatek.

Pláž:svažující se postupně do moře. Půjčování slunečníků na pláži – jeden slunečník na pokoj zdarma. Půjčování lehátek za poplatek.

Naše hodnocení: Doporučujeme pro dovolenou v klidném prostředí a těm, kteří chtějí využít balneologického léčebného programu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000