crosssearch

Hotel se nachází v jižní části letoviska Svatý Konstantin, cca 150 m od pláže. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV, minibarem a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Konečná cena za osobu od: 12 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž:
Pláž je široká, písečná a svažující se postupně do moře, slunečníky a lehátka na jižní pláži zdarma, vodní sporty za poplatek, plážový volejbal, občerstvení, bary.

Poloha:
Hotel se nachází v jižní části letoviska Svatý Konstantin, cca 150 m od pláže.

Stravování:
Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně: 07:30-10:00 h, oběd: 12:30-14:00 h, večeře: 18:30-21:00 h), občerstvení v době od 10:00 do 16:00 h, v době od 11:00 do 23:00 h neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve vybraných barech a restauracích. Možnost dokoupení programu All Inclusive Premium. Služby All inclusive Premium zahrnují navíc dvě večeře a jeden oběd v restauraci a la carte, v době od 11:00 do 23:00 h neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech a restauracích, fitness zdarma.

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV, minibarem a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, lobby bar, restaurace, kavárna, směnárna, fitness centrum, sauna, solárium (za poplatek), stolní tenis, tenisový kurt (za poplatek), biliár, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, zahrada.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000