crosssearch

Hotel Gloria je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí ubytování v klidném a tichém letovisku lázeňského charakteru, přátelskou atmosféru a služby all inclusive. Pláže (vzdálené cca 500 m od hotelu) jsou několik set metrů dlouhé, široké, svažující se postupně do moře,...

Konečná cena za osobu od: 11 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Gloria je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí ubytování v klidném a tichém letovisku lázeňského charakteru, přátelskou atmosféru a služby all inclusive.

Pláž:
Pláže (vzdálené cca 500 m od hotelu) jsou několik set metrů dlouhé, široké, svažující se postupně do moře, lehátka a slunečníky za poplatek. Občerstvení, bary, vodní sporty (vše za poplatek).

Poloha:
Hotel se nachází v centrální části letoviska , cca 500 m od pláže a je obklopen zelení.

Stravování:
Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně, oběd, večeře), občerstvení v době od 10:00 do 17:00 h, zákusky a teplé nápoje v době od 16:00 do 18:00 h, zmrzlina (v době od 10:00 do 17:00 h), neomezená konzumace místních a vybraných cizích alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích od 10:30 do 02:00h.

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/SAT, chladničkou a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, výtah, trezor v recepci za poplatek, směnárna, restaurace, lobby bar, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, parkoviště.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 382 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000