crosssearch

Hotely Dolphin**** a Dolphin Marina**** se nacházejí v jižní části letoviska Svatý Konstantin, v bezprostřední blízkosti pláže a jsou součástí hotelového komplexu Grand Hotel Varna Resort & SPA. Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC, fén) jsou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Hotel má ideální polohu a velmi kvalitní služby.

Pláž:
Pláž je široká, písečná a svažující se postupně do moře, slunečníky a lehátka na jižní pláži zdarma, vodní sporty za poplatek, plážový volejbal, občerstvení, bary.

Poloha:
Hotely Dolphin**** a Dolphin Marina**** se nacházejí v jižní části letoviska Svatý Konstantin, v bezprostřední blízkosti pláže a jsou součástí hotelového komplexu Grand Hotel Varna Resort & SPA.

Stravování:
Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně od 07:30 do 10:00 h, oběd od 12:00 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 22:00 h) v restauraci ,,Dolphin", resp. ,,Dolphin Marina", občerstvení v denním baru v době od 12:00 do 16:00 h, káva, čaj, zákusky v denním baru a v lobby baru v době od 10:00 do 18:00 h, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve vybraných barech a restauracích v době od 11:00 h do 23:00 h. Možnost dokoupení programu All Inclusive Premium. Služby All inclusive Premium zahrnují navíc dvě večeře a jeden oběd v restauraci a la carte, v době od 11:00 do 23:00 h neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech a restauracích, fitness zdarma.

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny trezorem (zdarma), telefonem, internetovou přípojkou (dial-up) a TV/SAT. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:
V obou hotelích je vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), lobby bar, denní bar, restaurace ,,Dolphin", resp. ,,Dolphin Marina", internet, dětský koutek, dětský klub, animační programy pro dospělé a děti, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, bar u bazénu, slunečníky, lehátka a osušky u bazénů zdarma, squash, šipky, stolní tenis, fitness atd. (vše za poplatek), parkoviště zdarma. Hotel je plně klimatizován.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000